Podmínky prodeje

 

Podmínky prodeje aneb desatero chovatelské stanice MonRy

1) Preferuji osobní odběr v naší chovatelské stanici v Nové Pace (výborný spoj je k nám i vlakem - přes Starou Paku). Pokud si však zařídíte svou vlastní dopravu a převzení, nemám s tím problém. Také je možné se individuálně dohodnout a morčátko nějam přiblížit (Trutnov, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Praha, Mělník, Kralupy nad Vltavou - příspěvek na PH nebo jízdenku 60 - 200 Kč. Ostatní vzdálenější kouty ČR dle dohody nebo využití pomoci přepravy ostatních chovatelů). Případně i předání na výstavě, které se účatníme :)

2) Rezervace na nenarozená mláďata našich samiček nedělám, nicnémě pokud máte zájem o morčíka z plánovaných odchovů, můžete mi napsat na e-mail. V plánovaných odchovech vždy uvádím termín plánovaného porodu.

3) Morčátko od nás odchází v rozmezí 4-6 týdnů od narození a při minimální váze 250300 g.

4) Morčátka jsou ošetřena proti parazitům.

5) Úplná rezervace morčátka je po zaplacení rezervačního poplatkuZ důvodu nesolidních zájemců jsem nucena přijímat zálohu, kterou očekávám do 5 pracovních dnů, tzn. předběžná rezervace platí po dobu jednoho týdne! Pokud si koupi rozmyslíte, tato záloha je nevratná. Pokud je rezervace zrušena z naší strany (úhyn, nečekané okolnosti apod.) - zálohu samozřejmě vrátíme.

6) Prosím, uvádějte, zda máte morčátko na mazlíka, chov, hobby chov nebo výstavy. Tím předejdeme případným nedorozuměním.

7) Dětem a mladistvím do 18 let předám morčátko pouze se souhlasem rodičů.

8) Pokud máte morčátko z naší chovatelské stanice, o které se již z jakéhokoliv důvodu nemůžete starat, prosím, jako první kontaktujte mne.

9) Všechna naše odchovaná miminka jsou s PP. Cena se pohybuje skinny: od 500 - 1500 Kč, genový skinny: od 100 - 400 Kč.

10) Budu ráda za jakoukoliv zprávičku a fotečku z nového domova :)

 

Vysvětlivky:

PP = průkaz původu

VP = výpis předků

 

Cena od 600 - 1500 Kč = zavisí na kvalitě jednotlivého jedince (zbarvení, stavba těla, výstavní předpoklady, předci...)